Kontakta oss

7 + 10 =

Mavacon AB

Sturegatan 87

791 60 Falun

Vet du redan vem du söker så finns våra kontaktuppgifter nedan.

Rune Falk

Gata/Mark/VA, Byggledning, Besiktningar och projektledning
Telefon:  070-216 27 75
e-post: rune.falk@mavacon.se

Patrik Johnsson

Geoteknik, Gata/Mark , Deponier, Projektledning
Telefon: 073-031 11 99
e-post: patrik.johnsson@mavacon.se

Truls Persson

Väg/ VA/ Mark, Dagvatten, Projektledning
Telefon: 073-031 11 88
e-post: truls.persson@mavacon.se

Torbjörn Ågren

VA/ Mark, Byggledning, Projektledning
Telefon: 073-031 10 23
e-post: torbjorn.agren@mavacon.se

Marina Fyhr

Detalj- och översiktsplanering, Tidiga idéskisser
Telefon: 073-031 10 68
e-post: marina.fyhr@mavacon.se

Yngve Hedman

VA/ Mark, Byggledning, Projektledning, Besiktningar
Telefon: 073-031 18 55
e-post: yngve.hedman@mavacon.se

Max Reblin

Väg/ VA/ Mark
Telefon: 072-588 29 62
e-post: max.reblin@mavacon.se

Anders Sölscher

Mark och VA-ingenjör
Telefon: 072-716 40 20
e-post: anders.solscher@mavacon.se

Mattias Sandmark

Väg/ VA/ Mark
Telefon: 070-611 63 77
e-post: mattias.sandmark@mavacon.se

Anders Håkansson

Mark, VA och Dagvatten
Telefon: 073-052 44 76
e-post: anders.hakansson@mavacon.se

Anders Karlsson

Vattenresurser, VA-system/- process, Projektledning, Projekteringsledning
Telefon: 070-375 60 51
e-post:
anders.karlsson@mavacon.se

 

Karin Janson

Miljö och tillstånd, Projektledning
Telefon: 070-277 98 45
e-post: karin.janson@mavacon.se

© Mavacon AB 2018